Pom-Agro to przede wszystkim połączenie doświadczenia i innowacyjności. Działamy na rynku już ponad 10 lat, a wszystko zaczęło się w 2006 roku od 80 ha ziemi i wielkich planów. Ile osób, tyle było pomysłów na prowadzenie firmy, jednak mieliśmy jeden cel – produkować ziemniaki najwyższej jakości, wcale nie lepsze od tych, które produkowali inni, ale najlepsze jak to w ogóle możliwe.

Zajmujemy się szeroko pojętą produkcją ziemniaków – od orki, sadzenia, przez wykopki, selekcję negatywną, aż po przechowywanie.

Pomimo upływu lat zdecydowanie nie dopada nas rutyna czy monotonia. Dlaczego? Wciąż się zmieniamy bezustannie dążąc do bycia jeszcze lepszymi. Częste szkolenia z zakresu produkcji ziemniaków z ekspertami światowej klasy umożliwiają nam ciągły rozwój. Przy obecnie posiadanych 315 ha metody sprzed dekady już nam nie wystarczały. Inwestując w najnowocześniejszy sprzęt nie pozostajemy w tyle, a nawet wybiegamy naprzód, dzięki czemu zamiast 2 rzędów jak kiedyś, na tej samej powierzchni sadzimy 3 rzędy zwiększając gęstość obsady nawet o 15%. Wszystko by produkować więcej i lepiej.

Długoletnia współpraca z firmą Agrico Polska pozwala nam sprowadzać sadzeniaki najwyższej jakości z Holandii, Szwecji i Wielkiej Brytanii. Roczny plon opiewający na ponad 11 tysięcy ton stawia nas w czołówce producentów sadzeniaków i ziemniaków jadalnych na Pomorzu.

Zapoznaj się z naszą ofertą, napisz do nas lub zadzwoń i tym samym daj początek owocnej współpracy.