"Pom - Agro" to przede wszystkim połączenie doświadczenia i innowacyjności. Zajmujemy się produkcją ziemniaków w tym materiału siewnego oraz usługami rolniczymi. W ostatnich latach Spółka dynamicznie się rozwija stąd potrzeba zatrudniania nowych pracowników. Obecnie szukamy osoby, która dołączy do Naszego zespołu na stanowisko „Traktorzysty”. Cenimy potencjał ludzi młodych oraz doświadczenie wieloletnich praktyków.

  • Miejsce pracy: Lębork

Poszukujemy osób:

  • Mających wiedzę z zakresu mechaniki i elektroniki maszyn rolniczych (naprawy, remonty, przeglądy i konserwacja),
  • Mających wiedzę techniczną z zakresu budowy i działania maszyn rolniczych,
  • Z doświadczeniem w zawodzie mechanika,
  • Posiadających prawo jazdy kategorii B,
  • Umiejących samodzielnie planować i organizować swój czas,
  • Umiejących pracować w zespole,
  • Sumiennych i odpowiedzialnych.

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Wykonywanie przeglądów i napraw pojazdów i maszyn rolniczych,
  • Prace konserwacyjne,
  • Zgłaszanie konieczności zakupu części zamiennych,
  • Zapewnienie prawidłowej pracy maszyn - ciągłości produkcji.

Co oferujemy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz doświadczenia.