"Agro - Pomerania” to przede wszystkim połączenie doświadczenia i innowacyjności. Zajmujemy się produkcją ziemniaków w tym materiału siewnego oraz usługami rolniczymi. W ostatnich latach Spółka dynamicznie się rozwija stąd potrzeba zatrudniania nowych pracowników. Obecnie szukamy osób które dołączą do Naszego zespołu na stanowisko „Traktorzysty”, „Operatora Wózka Widłowego” Cenimy potencjał ludzi młodych oraz doświadczenie wieloletnich praktyków.

  • Miejsce pracy: Wierzchucino

Jakich osób szukamy?

  • Z doświadczeniem w obsłudze ciągnika rolniczego,
  • Posiadających prawo jazdy kategorii T,
  • Rzetelnych i efektywnych w działaniu,
  • Umiejących pracować w zespole.

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Codzienna obsługa ciągnika rolniczego,
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych, mycie i czyszczenie ciągnika rolniczego i współpracujących środków technicznych,
  • Sprawdzanie stanu technicznego narzędzi, maszyn i urządzeń rolniczych, usuwanie usterek i niewielkich uszkodzeń,
  • Wykonywanie prac polowych i transportowych,
  • Dbanie o właściwy stan techniczny maszyn i urządzeń rolniczych.

Co oferujemy?

  • Pracę w przyjaznym zespole,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.